ההתאמה והמידות הטובות ביותר למוצרי בריחת שתן למבוגרים – חיתולים למבוגרים ותחתוני פול אפ

אף אחד לא אוהב את ההרגשה שמשהו לא יושב עליו כראוי, במיוחד כשמדובר במוצרי טיפוח אישי ותחתונים סופגים.

 

חיפוש אחר חיתול למבוגרים ו/או תחתון פול אפ עם התכונות הנכונות כדי להבטיח התאמה טובה להפסקת דליפת שתן הוא חיוני. בין אם אתם מבקשים עזרה עבורכם או עבור אדם אחר, מדידה נכונה של המוצר הנכון היא המפתח.

 

להלן עצות ומוצרים מועילים שיש לשים לב אליהם כדי למצוא את המוצר המתאים והאמין ביותר עבורכם או עבור יקירכם.

מידות חיתול למבוגרים לגברים ולנשים

חברת עזר נאמן מציעה מגוון רחב של הגנה מפני בריחת שתן שתוכננה במיוחד לגברים ובנים, כמו גם לנשים ונערות, כולל רפידות, תחתוני פול אפ, תחתונים עם לשונית ותחתונים סופגים. באופן כללי, גברים יזדקקו למידות גדולות יותר בהתאם למידותיהם ועשויים למצוא מוצרים מסוימים נוחים יותר מאחרים.

הגנה מפני בריחת שתן למידות גוף שונות

מוצרים וסגנונות מסוימים יתאימו לגדלי גוף שונים יותר בנוחות, כך שהסתמכות על מידות החיתול בלבד על פי משקל יכולה להוביל להתאמה לקויה. לדוגמה, בעלי ירכיים דקים יותר עשויים לגלות שתחתונים מסוימים מספקים הגנה טובה יותר מאשר תחתונים אחרים ולהיפך. בחלק מהסגנונות יש גם הגנה סביב הרגליים לאבטחה נוספת.

 

בנוסף, אנשים מסוימים עשויים להיות בעלי כרס גדולה יותר מאשר מידות ירך או מותניים, כך שמדידת חלק אחד בלבד יכולה להוביל לבחירת המידה הלא נכונה של חיתולים למבוגרים או תחתוני פול אפ. מדריך המדידה שלנו להלן מראה כיצד למדוד את ההתאמה הנכונה.

מיתוסים נפוצים לגבי גדלי חיתול למבוגרים

לפני בחינת הטיפים שלנו למדידה, חשוב לדון בכמה תפיסות מוטעות לגבי אופן מדידת החיתול.

  • גדול יותר = טוב יותר – הרבה אנשים חושבים שמוצרי ספיגה גדולים יותר סופגים יותר. חיתולים למבוגרים ותחתוני פול אפ נועדו לנהל רמות קיבולת וסוגי בריחת שתן ספציפיים. לא משנה הגודל, מוצר בעל יכולת ספיגה גבוהה יכול להתמודד עם בריחת שתן כבדה תוך שמירה על משתמשים יבשים ונינוחים. למוצרים איכותיים יש טכנולוגיה המרחיקה נוזלים מהעור, שומרת על העור יבש ומסייעת לשלוט בריחות.
  • רופף זה בסדר – נוזל ימצא את הדרך החוצה במידה שיש כזו. אם אזור הרגליים של המוצר אינו צמוד מספיק, שתן יכול לזרום דרך החורים. מיטב מוצרי בריחת השתן מקפידים על אזורי פתיחת הרגליים. דרך פשוטה להבטיח התאמה מאובטחת היא להריץ אצבע קלות מתחת לגומי סביב שתי הרגליים. אם הפתח צמוד – לא רופף או הדוק מדי – זה בדרך כלל מעיד על התאמה נוחה ונטולת דליפות.
  • הכפלת מוצר ספיגה – בעת ניהול בריחת שתן, הכפלת המוצרים להגנה נוספת היא לא תמיד הפתרון הטוב ביותר. שימוש במשטח ספיגה עוזר לבריחת שתן קלה או למה שאנשים מכנים בריחת שתן בלחץ. ניתן להכפיל רפידות מעוצבות עם עמידות למים הנצמדות לתחתונים רגילים עם פס דבק, אך כאשר מכפילים חיתולים למבוגרים או תחתוני פול אפ, הגיבוי עלול לגרום לדליפה נוספת.