עיצובי פרגולה להצללה

יש רק כמה דוגמאות בודדות של רגעים מרגיעים יותר מאשר לשבת בפטיו שלכם ביום קיץ חם ולחלוק סיפורים עם יקיריכם. הדשא ירוק, הפרחים פורחים והחיים יפים. פרגולות בחצר האחורית הן התוספת המושלמת לשעות אחר הצהריים המאושרות האלה. פרגולות הן הסיבה לכך שאנחנו יושבים בחוץ בנוחות בשיא היום. אז מהם העיצובים הטובים ביותר של פרגולות שמונעים מהשמש לשרוף את הרגעים הכי נחמדים של הקיץ?

 

מיטב פתרונות הצללה של פרגולות

ישנם שיקולים רבים להוספת פרגולה תלויה לחצר שלכם. כמוקד העיקרי של עיצוב הנוף הכללי שלכם, גם המראה וגם הפונקציה של הפרגולה שלכם ישנו את האופן שבו אתם מרגישים כלפי החצר שלכם ואופן השימוש בה. בין אם זו פרגולה צמודה שיוצרת 'גג' מלאכותי מעל הדק שלכם או פרגולה עצמאית שיוצרת נווה מדבר מרגיע בחצר, הצורך לשלוט בכמות אור השמש שמגיע אליכם הוא הדבר החשוב ביותר לנוחות בסלון החיצוני שלכם במהלך החודשים החמים של השנה.

 

פרנק לויד רייט, האדריכל המפורסם אמר פעם, "צורה ותפקוד צריכים להיות אחד", ואנו מהדהדים את התחושות הללו. אם הפרגולה שלכם מתפקדת כמרחב מחיה בחיק הטבע, היופי הסגנוני שלה צריך להתאים למצויינות שלה בשמירה על נוחות עבורכם ועבור יקיריכם.

 

ניתן לשנות את הפרגולות בכל מה שקשור לפתרונות צל. בין כל הגדלים, הצבעים והחומרים השונים, פעולת הצללת הפטיו שלכם הופכת לאחת ההחלטות החשובות יותר שתוכלו לקבל בתחום האסתטיקה הכללית של החצר האחורית שלכם. בואו נעבור על כמה מהאפשרויות שיש לכם עם הפרגולות שלנו, כמו גם על רעיונות אחרים שראינו שמציגים כמה מעיצובי הפרגולה הטובים ביותר להצללת החצר האחורית.

 

עיצובי הצללה לפרגולה

ערכות הפרגולה שלנו מעוצבות בכמויות שונות של צל. ניתן לבנות את "הגג" של הפרגולה עם לוחות מקסימליים עליוניים כדי ליצור את הנקודה המוצלת שלכם. הפרגולות שלנו מיוצרות כדי להעניק צל אופטימלי מרכיבי הגג. עם הכי הרבה קורות עץ ולוחות עליוניים של כל עיצובי הפרגולה שלנו, הן נותנות לכם פתרון צל מבלי להזדקק לאביזרי פרגולה כדי להתקרר. קורות ולוחות עליוניים על קירוי הפרגולה מספקים הגנה מספקת מפני השמש במקומות רבים, מה שהופך את כל הפרגולה החסונה הזו למספר 1 בגודל העיצובים המובילים שלנו.

 

בנוסף, יש לנו גם סגנון פרגולה עם חצי קורות עץ ולוחות עליוניים לכיסוי פטיו חיצוני שמציע הצללה חלקית. הפרגולה הזו בנויה חזק כמו כל הפרגולות שלנו, והסגנון הזה מציע כיסוי גדול הרבה יותר עבור פינת הישיבה שלכם בחוץ מאשר פרגולות רבות אחרות למכירה באינטרנט. הלוחות העליוניים הניצבים על גבי הפרגולה יוצרים אפקט של "אור מנוקד" נפלא על רצפת הפטיו שלכם כשהשמש זורחת. אם אתם אוהבים את נקודת המחיר של פרגולת העץ הפופולרית הזו אבל רוצים קצת יותר צל, ערכות הפרגולות שעומדות בפני עצמן הופכות למועמדות מצוינות לאביזר הפרגולה החדש ביותר שלנו, צל מפרש!

 

שימוש במפרש צל להצללת הפרגולה שלכם

מפרשי צל או מפרשי בד יכולים להיות דרך מדהימה ויצירתית להוסיף צל לפרגולה שלכם בקיץ. בטח ראיתם אותם כבר בשימוש. מפרשי בד מלבניים או מרובעים מציעים אפשרויות עיצוב גיאומטריות אלגנטיות כאשר מוסיפים אותן לפרגולה שלכם. המסגרת של הפרגולה מתאימה טבעית לעיצוב הצללה מסוג זה. הצמדת המפרש לעמודי הפרגולה שלכם בעזרת סוגרי נירוסטה איכותיים מאפשרת לכם להצמיד ולנתק בקלות את מפרש הצל כאשר מזג האוויר נעשה גרוע באופן פתאומי או עבור אחסון עונתי.

 

בהתחשב בכך שהבדים הללו מגיעים בצבעים רבים ובגודל שמתאים לפרגולות שלנו, האפשרויות לקשור את המפרש לפרגולה הן אינסופיות. שמרו על העניין פשוט והשתמשו במגני השמש שלנו כדי לכסות את החדר החדש שלכם בחוץ. המפרשים האיכותיים שלנו בעבודת יד הם דרכים חכמות וחסכוניות להנות מהחוויה הנוחה ביותר ביום בהיר בפטיו שלכם.

 

מפרש צל הוא באמת שילוב יפה של צורה ותפקוד. שימוש בבד עמיד במים כמו מפרש מאפשר לפרגולה להפוך למרחב פרטי ומוגן יותר נטול אור שמש ישיר מעל. בנוסף, באותם לילות סתיו נעימים שבהם אתם רוצים לשבת בחוץ, מפרש צל יכול להגן מפני שינוי במזג האוויר כמו גשם קל.

 

מפרשי צל לפרגולה נותנים לכם שליטה על האופן שבו אתם רוצים שהאור ייכנס לחלל הפטיו שלכם. אולי האיכות המסקרנת ביותר שלהם, עם זאת, היא שפע הצבעים שלהם שיכול להפוך גג מבד מגן פשוט ליצירת אמנות או לנושא משלים כדי לשפר את מראה הבית שלכם מבחוץ.

 

זו אחת האפשרויות הפופולריות ביותר לכיסוי פרגולה מכיוון שהיא קלה להתקנה ומספקת בד יפהפה וקליל שאפשר להנות ממנו כל השנה. פרגולה בסגנון "עשה זאת בעצמך" עם שמשיה היא פתרון להצללה בחצר האחורית שכיף להרכיב.

 

מהם הרעיונות שלכם להצללת הפרגולה?

שיתפנו כאן מספר רעיונות ונרצה לדעת מה אתם חושבים! על אילו רעיונות יצירתיים לפרגולה הצלחתם לחשוב שכדאי לנו להוסיף לפוסט הזה? אנו יודעים שיש יותר ממה שיכולנו לרשום במאמר זה. כמה אזכורים בולטים עשויים להוסיף כיסוי בד קבוע או קירוי גלי דק. אם אתם מקבלים היתר לפרגולה שלכם, הקפידו לקבל אישור לקירוי נוסף לפני שתתקינו אותו. בדקו את הפרגולות החיצוניות היפות שלנו כדי להגשים את חלום הפטיו המושלם שלכם! 

למידע נוסך היכנסו לאתר https://www.alum-haifa.co.il/