מדריך איך לבחור חברת גידור לחסכון בכסף

אז, אתה צריך להתקין גדר, אבל לא יודע איך לבחור חברת גדרות? האם אתה ממשיך לדחות את ההתקנה כי אתה דואג לגבי ההתחייבות הפיננסית?

בחר את חברת הגדר המתאימה

אינספור חברות גדר מפזרים את החזית הטווח. הצורך בפרטיות והרחקת חיות בר לא רצויות מגביר את הדרישה לגדרות מסחריות ובעלי בתים. חזירים, חתולים, תנים ועוד אינם מכבדים את קווי הרכוש. לפיכך, גידור הופך חיוני מסיבות בטיחות כמו גם לצרכי פרטיות.

 

בבחירת חברת גדר, דעו מהי העלות הממוצעת של גידור לכל רגל ליניארית כדי למנוע חריקת מחירים.

 

נכון לשנת 2019, התקנת גדר ממוצעת זו פועלת בין 13-50 דולר. התקנה שלמה יכולה לעלות 2-8 אלף דולר. בעוד המחיר ישתנה בהתאם לחומר ולעיצוב, מחקר הצעות מחיר לבניית גדר וביקורות לקוחות מסייע לצרכן לבצע בחירה מושכלת.

 

המומחיות של חברת הגדר אמורה להשפיע על הבחירה שלך ולעזור לחסוך כסף. תסתכל על שנות פעילותה של חברת הגדר שלך, ועל מגוון התקנות הגדר הניתנות.

השג אישורים לפני ההתקנה

אתה רוצה לוודא ולקבל את היתרי בניית הגדר שלך לפני תחילת פרויקט ההתקנה.

 

חברת גדר צריכה לשאול אותך אם קיימים היתרים לפני תחילת ההתקנה. עם זאת, אם השאלה לא נשאלת, והעבודה מתחילה לפני שקיבלת אישורים, אתה עדיין תהיה תלוי על הקרס עבור עלות העבודה והחומרים שכבר סופקו.

דע את הדרגת הקרקע לפני התקנת גדר

אחד ההיבטים היותר מסובכים של התקנה עבור חברת גדרות הוא רמות השטח השונות ולעיתים קשות. אם אתה צריך לבנות גדר על קרקע נטויה ומשופעת, או אם ההיקף שלך סלעי, שקול להשתמש בחומרי גידור זולים יותר. בנוסף, השווה את עלויות החומר באמצעות חברות שונות.

בחר חומר גדר המתאים לתקציב שלך

חברת גדרות ושערים יכולה לספק מגוון גדול של חומרים לפרויקט הגידור שלכם. התקנת גידור ארגונית או תעשייתית עשויה לדרוש גדר פשוטה עם שרשרת או גדר אלומיניום ברמה גבוהה יותר. עם זאת, פרויקט גידור למגורים עשוי להזדקק ל"גדר כלונסאות לבנה" קטנה ונוסטלגית או גדר פרטית גבוהה ועבה מעץ ארז.

 

זכור כי עלות חומרי הגידור עולה באופן אקספוננציאלי על סמך המראה והפרטיות שמספקת הגדר. רשת תיל מצופה ויניל היא החומר הזול ביותר, וגידור ארז הוא הרבה יותר יקר. כמו כן, ככל שאורך וגובה הגדר יעלו, כך יעלו העלויות.

שקול התקנת גדר בעצמך

כן, חברת גדרות תתקין עבורכם גידור מברזל יצוק או ארז עבה. אבל, אם אתה בתקציב מצומצם יותר, העלות של הגידור היפה והפרטי הזה עשויה לעלות על מה שאתה יכול להרשות לעצמך. לא להיבהל!

 

יש יתרונות לשימוש בגידור ויניל זול יותר. גדר ויניל רשת עדיין מציעה פרטיות ומונעת מבקרי חיות בר לא רצויים מהדלת האחורית שלך. וכן, זה דורש מעט תחזוקה. לעולם לא יהיה צורך בהכתמה או החלפת פוסט. כדי לשמור על המראה שלו צריך רק צינור גינה ומעט חומר ניקוי.