למה אני לא יכול לחסוך כסף? סיבות אפשריות למה

האם אי פעם שאלת, "למה אני לא יכול לחסוך כסף?" ומצאת את עצמך תוהה לגבי הסיבות לכך? רובנו היינו שם. למעשה, לפחות מ-40% מהמבוגרים האמריקאים יש מספיק חסכונות כדי לכסות מקרה חירום של 1,000 דולר. הרעיון של חיסכון הוא פשוט, אבל המעשה בפועל יכול להיות קשה עבור חלק. אם אינך יכול לחסוך כסף, חשוב להעריך ולהבין מדוע אינך מסוגל לחסוך.

 

אז אל תתקעו בהלך הרוח של "אני לא יכול לחסוך כסף"! השתמש ברשימה זו כדי להבין מהן נקודות הכאב שלך וכיצד להילחם בהן כדי שתוכל להתחיל לחסוך!

סיבות מדוע אינך יכול לחסוך כסף

כדי להיות מסוגל לחסוך כסף ולעשות זאת בעקביות, אתה צריך לקחת שליטה על הכספים שלך. לאחר שתקבעו מדוע, תוכלו ליישם שינויים ולהתחיל לחסוך. בואו נצלול לסיבות לשאלה הבוערת שלך "למה אני לא יכול לחסוך כסף?"

 

  1. אין לך תקציב

סיבה גדולה לכך שאתה לא יכול לחסוך כסף היא שאין לך תוכנית לכסף שלך. אל תרגיש רע, גם אני לא יכול לחסוך כסף אם אני לא מתקצב. ללא תקציב, קשה לעקוב אחר הכסף שלך.

 

אתה יכול לנהל את הכסף שלך טוב יותר כשאתה יודע לאן הוא הולך. תקצוב מקל לראות את ההכנסות שלך ביחס להוצאות שלך ולקבוע כמה אתה יכול לחסוך. תקציב מאפשר לך גם לראות היכן תוכל לצמצם בהוצאות ולחסוך במקום זאת.

 

כדי לעבור מהוצאת כסף פסיבית לניהול אקטיבי של הכספים שלך, צור תקציב שמתאים לצרכים שלך. ערכו רשימה של כל ההכנסות וההוצאות שלכם והסכומים של כל אחד.

 

אל תשכח לכלול גם חיסכון בתקציב שלך. יצירת תוכנית עבור הכסף שלך נותנת לך שליטה ומהווה צעד חשוב ביכולת לחסוך כסף באופן עקבי.

 

  1. אתה לא יכול לחסוך כסף כי יש לך הרבה חובות

ביצוע תשלומים עבור חוב גוזל מסכום הכסף שאתה יכול לחסוך. בין אם החוב שלך נובע מכורח או החלטה גרועה, ההחזר קושר את ההכנסה שלך ומהווה סיבה מדוע אינך יכול לחסוך כסף.

 

לעתים קרובות אנו נכנסים למעגל של חובות שהופך את החיסכון לקשה עוד יותר. אתה משלם חובות במקום לחסוך. אז כשעולה הוצאה, אתה צריך לקחת על עצמך יותר חובות כדי לכסות את ההוצאה הזו, כי אין לך את החסכונות בשבילה.

 

לקיחת חובות נוספים פירושה יותר תשלומים, ולכן המחזור הזה חוזר על עצמו. מכיוון שאתה צריך לבצע תשלומים אלה, השתמש בתקציב שלך כדי להבין היכן אתה יכול לבצע קיצוץ כדי שתוכל להרשות לעצמך לשלם את החוב שלך ולחסוך.

 

  1. אתה חי מעבר ליכולת שלך

כשההוצאות שלך עולות על ההכנסות שלך, אי אפשר לחסוך. אתה לא יכול לחסוך כסף כי אתה מוציא יותר ממה שאתה מכניס, ואין לך שום דבר זמין לחסוך. קל מאוד להוציא יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך כשיש לך כרטיסי אשראי ולהתייחס אליהם כמו מזומן או הכנסה.

 

ביצוע רכישות שמותחות את הגבולות של מה שאתה יכול להרשות לעצמך נראה לא נורא כאשר אתה לא יכול לראות את המזומנים עוזבים את הידיים שלך או את חשבון הבנק שלך.

 

ישנם תחומים רבים שבהם אתה יכול לשנות את ההרגלים שלך ולצמצם בהוצאות שלך. עלויות הדיור שלך עשויות להיות גבוהות מדי עבור מה שאתה יכול להרשות לעצמך בנוחות. אולי אתה אוכל בחוץ לעתים קרובות מדי או מוציא יותר מדי על קניות.

 

עיון בדפי הבנק וכרטיס האשראי שלך יעזור לך לקבוע אזורים שבהם אתה מוציא יותר מדי. מתן מגבלת הוצאה לעצמך דרך התקציב שלך מרסן את ההוצאה שלך ובתקווה ימנע הוצאות יתר. אתה לא יכול לחסוך כסף בזמן שאתה מוציא יותר ממה שאתה מכניס וחי מעבר ליכולת שלך.

 

  1. אתה לא מרוויח מספיק כסף

עד כה דיברנו רבות על מציאת תחומים שבהם ניתן לקצץ ולחסוך כסף. אבל אולי אתה חושב "אני לא יכול לחסוך כסף כי אני לא מרוויח מספיק."

 

נכון שאתה יכול לעשות כל כך הרבה רק מבחינת קיצוץ בהוצאות. אם צמצמתם את ההוצאות הבסיסיות והרקמות ועדיין אינכם יכולים לחסוך כסף, אז הגיע הזמן להגדיל את ההכנסה.

 

אתה יכול להגדיל את ההכנסה שלך על ידי משא ומתן על העלאה, התחלת הבלאגן צדדי, יצירת זרמים של הכנסה פסיבית או מעבר לעבודה שמגיעה יחד עם העלאת שכר. להיות במצב שבו אתה מרוויח את הוצאות המחיה שלך יקל עליך להתחיל לחסוך כסף באופן עקבי.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר הקופונים הגדול בלחיצה כאן.