דברים שלעולם לא כדאי לך לקנות באינטרנט

בזכות ההנחות התלולות שמציעים קמעונאים מסחר אלקטרוני, הקונים מפתים לעתים קרובות לקנות יותר באינטרנט. למרות שהאינטרנט מרגיש כאילו הוא מיועד למציאת מבצעים מעולים על פריטים יקרים כמו מחשבים ניידים ותכשיטים, כמה רכישות רגישות לעולם לא צריכות להתבצע באופן מקוון. אחרי הכל, אתה לא רוצה בסופו של דבר עם יהלומים מזויפים או תרופות שגורמות לך לחלות. עם זאת, הנה הפריטים שתמיד כדאי לקנות בחנות לבנים. ולעצות עצומות מדהימות יותר לגבי קניות, הנה דברים שאף אחד מעל גיל 50 לא צריך לבזבז את כספם.

 

1 מכונית 

היא לא בדיוק רכישה קטנה. לפני שאתה קונה כזה, אתה בהחלט רוצה לתת לו נסיעת מבחן או, לכל הפחות, לראות אותו בעצמך באופן אישי. אפילו חברת קרפקס המקדמת מכירת מכוניות משומשות מציינת באתר שלהן כי "לעולם אל תרכוש מכונית משומשת מבלי שתראה אותה קודם ותלך לנסיעת מבחן."

 

2 כלי נגינה

כלי נגינה הוא גם השקעה רצינית, גם אם הוא לא יקר כמו מכונית. אתה לא רוצה להסתכן ברכישה מקוונת שלא משחקת כמו שאתה רוצה. בנוסף, כל כלי נגינה הוא שונה, וטירונים במיוחד ירצו ללכת לחנות מוזיקה לבנים כדי להיעזר בעובד בעל ידע. ולעצות נוספות לקניות, אל תפספס את 23 הטריקים הגאוניים האלה לקרייגסליסט.

 

3 קוסמטיקה 

ענף האיפור והבושם המזויף המקוון נמצא בעלייה בארצות הברית. למרבה הצער, זה מקובל מדי שקונים מקוונים יתפתו מהמחירים הנמוכים יותר של גרסאות מזויפות של איפור מותגי שם וירכשו ללא ידיעה נוקאופ. אבל מכיוון שאתה לא יכול להיות בטוח באילו מרכיבים נכנסים לקונסילרים או מסקרות מזויפות, הפתרון הטוב ביותר שלך הוא לקנות איפור בחנות בה אתה יודע שהכל אותנטי במאה אחוז.

 

בנוסף, בחנות תוכלו לבדוק את המוצרים ולוודא שאתם באמת אוהבים אותם! ואם אתה מעוניין להשקיע באיפור חדש, בדוק את 30 מוצרי היופי הטובים ביותר כפי שנבחרו על ידי קוסמטיקאיות.

 

4 נעלי ילדים

מכיוון שרגלי הילדים צומחות בקצב אקספוננציאלי כל כך, עדיף ללכת לחנות לבנים וטיח בכדי להתאים מקצועית נכונה מאשר לקנות נעליים ברשת שאולי אינן מתאימות. ילדים נוקשים במיוחד בכל הנוגע להנעלה, כך שתחסוך לעצמך זמן, מאמץ וכסף על ידי פשוט ללכת לחנות כדי לתת לילד שלך לנסות נעליים.

 

להבדיל מהדברים האלו, מלונות תוכלו להזמין באינטרנט להינות מקוד מבצע לבוקינג.

 

המאמר נכתב על ידי https://promocode1.com/