שלושת המפתחות לדייטים

למדו את עיקרי הנוסחה למציאת פרטנר עבורכם

האם אתם רווקים ומוכנים להכיר? האם אתם סקרנים לגבי מישהו ורוצים לחקור את הפוטנציאל? להלן מספר צעדים שיש לקחת בחשבון כשנכנסים לעולם ההיכרויות ללא קשר למצב או לגילכם.

ציפיות: מתכון לאסון או הצלחה?

קיום ציפיות יכול להיות חיוני בעולם ההיכרויות. למרות שזה עשוי להיות מאתגר לבנות את השותף האידיאלי שלך בראש ולמצוא אותו בחיים האמיתיים, יש ציפיות שיכולות להיות חשובות. חשבו כיצד הייתם רוצים שמישהו יתייחס אליכם. לדעת איך אתם רוצים שיתייחסו אליכם ואיך אתם רוצים להרגיש עם בן זוג הוא חיוני לנוחותכם וביטחונכם – במיוחד כשאתם חושבים על התקדמות עם אותם אנשים.

 

לדוגמה, ייתכן שחשוב לכם להרגיש נתמכים. הקדישו זמן לבחון אילו התנהגויות תומכות אתם מעריכים, זה יכול לעזור לכם לפתח ציפייה כזו. כאשר אתם מבינים ציפיות כאלה, אתם יכולים לאפשר לעצמכם לפסול אנשים שאינם עונים על צרכיכם.

 

דברים אחרים שתוכלו לחקור הקשורים לציפיות יכולים להיות ערכים, אמונות ואידיאלים. קחו קצת זמן לגלות את החשיבות והגמישות של פריטים אלה ופתחו סטנדרט שמתאים לכם.

גבולות: עד כמה זה חשוב?

לאחר פיתוח ציפיות, השלב הבא הוא יישומן באמצעות גבולות. למרות שזה עשוי להיות מאתגר, חיוני להציב גבולות לעצמכם ולשותפיכם הפוטנציאליים. לעתים קרובות אתם בונים גבולות כדי להישאר נאמנים למי שאתם ושומרים על אנשים בחייכם במקום להרחיק אותם. אפשרו לשותפים פוטנציאליים לדעת על מה תדונו ומה תרצו לעשות כדי להרגיש מסופקים. מבלי לקבוע וליישם גבולות אלה, אתם עלולים להיקלע למצבים שגורמים לכם להרגיש לא בנוח או לא מוערכים על ידי מישהו אחר. גבולות הם דרכים טובות להגדיל אינטראקציות חיוביות עם כל מי שאתם רוצים לבלות איתו יותר זמן בעתיד.

תקשורת: זה ממש המפתח

חשבתם על הציפיות שלכם, כיצד אתם רוצים שיתייחסו אליכם ומצאתם דרכים לחזק את הציפיות האלה עם גבולות. בואו נדון כיצד אתם מעבירים את הציפיות והגבולות האלה הלאה. לפעמים אנשים מניחים הנחות לגבי הבנת הציפיות של אחרים מבלי לקחת את הזמן לדבר עליהן במפורש.

 

בעוד שכולנו מאחלים שנוכל לא לאמור דברים במפורש ושבכל זאת יתייחסו אלינו באהבה, בכבוד ובחסד המגיע לנו, עליכם לנהל דיאלוג לגבי הדרכים השונות שבהן אתם אוהבים לקבל חסד, אהבה וכבוד. בשיחה גלויה זו אתם מסדרים את הציפיות שלכם ומיישמים את הגבולות שלכם. כתוצאה מכך, אתם מגדילים את הסיכויים לחוויה חיובית עבורכם ועבור הדייט שלכם. לדוגמא אם נושא המיניות עולה, תוכלו לדון על ויברטורים.

 

מילה אחרונה

אולי אתם רק מתחילים את שלב ההיכרויות, או אולי אתם ותיקים שמחפשים לחקור את הפוטנציאל של בני זוג אפשריים. לא משנה באיזה שלב אתם נמצאים, אסטרטגיות אלו יכולות לעזור לכם ליהנות ולהרגיש בטוחים בזמן היכרויות.