טבעות היילו: מדוע הן נעשות יותר ויותר פופולריות?

בשנת 2012 החלה לה מגמה חדשה ומרגשת של טבעות אירוסין היילו, שמאז זכו לפופולריות הולכת וגדלה. השנה, הקסם של הטבעות הללו גדל עוד יותר, והמעצבים מציגים וריאציות אינסופיות כמעט.

ניתן למצוא את רוב דגמי הטבעות בחנות יהלומים בתל אביב – "מיליון יהלומים".

 

האבנים שמסביב לאבן המרכזית שמות דגש על היופי שלה

התכונה המזהה של המוטיב הזה היא ההילה שיוצרים היהלומים הנוצצים שמקיפים את האבן המרכזית. הגאונות של עיצוב זה נעוצה בכך שהיהלומים מסביב באים להדגיש את היופי של היהלום שבמרכז, כלומר, הם לעתים קרובות מציגים בצורה מיוחדת את החיתוך, הבהירות והגודל שלו. בסך הכל, הטבעת מעניקה למי שעונד אותה תחושה של חלום, כמעט כמו חפץ ששייך לתקופת הרומנטיקה הקלאסית.

 

לטבעות היילו יש היסטוריה

טבעות היילו הן יותר מסתם אופנה. העיצוב קיים כבר משנות העשרים של המאה הקודמת, והוא משמש עדות ליצירה של תכשיטנים ובעלי מלאכה בעידן אמנות הארט דקו, הרבה לפני שמפורסמים כמו נטלי פורטמן וגווינת' פאלטרו רכשו את הטבעות שלהן. זה היה עשור של שפע – בית הולם עבור טבעות היילו. לאחר מכן, עם השפל הגדול, טבעות אלה חוו ירידה תלולה בפופולריות, ובעקבות זאת נולדו הגדרות בסיסיות יותר.

 

מחזירים את העניין בטבעות היילו

ויליאם נסיך ויילס וקייט מידלטון הדוכסית מקיימברידג' הוסיפו רבות להמולה ולעניין סביב טבעות היילו. הנסיך הציע לדוכסית באמצעות טבעת האירוסין של אמו – טבעת היילו מדהימה עם אבן ספיר במרכז. ידוענים מפורסמים אחרים שעונדים טבעות היילו הם קארי אנדרווד, קתרין הייגל, מולי סימס, ניקול ריצ'י ומריה קארי. הטבעות שלהן מעטרות פידים רבים של פרופילים בפייסבוק ודפי פינטרסט.

 

השלמה מושלמת לצורות שונות

כפי שכבר נאמר, טבעות אירוסין היילו הן יותר מאשר מגמה אופנתית חולפת. אנשים נמשכים אליהן בגלל הצורות הגיאומטריות הנקיות שלהן. העיצוב הזה הוא המחמאה המושלמת ליהלומים בחיתוך נסיכה, אובלי ואשר, וכן לאבנים עגולות.

 

בסופו של דבר, ההערכה הגדולה לטבעות אירוסין היילו מסתכמת במבנה המלכותי שלהן, ובכך שהן מזכירות עידן יפה שכבר חלף. אולי יש לנו את הנוחות המודרנית שלנו ואת הגישות המעשיות בחיי היומיום, אבל מי אומר שאתם לא יכולים להיות קצת גחמניים מדי פעם?