נהנים משירותיו של שף פרטי

בין אם אתם מתכננים ארוחת ערב קטנה לחברים ולמשפחה או ארוחת צהריים גדולה לעבודה, אל תשכחו שתמיד יש אפשרות להשתמש בשף הפרטי שלכם לארוחת הערב. אם אתם תוהים מהם היתרונות, הנה כמה מהעיקריים שביניהם:

מסיבת ארוחת שף פרטית

נוחות

אולי הסיבה מספר אחת למה כדאי לכם לשקול להשתמש בשף פרטי לארוחת ערב עד הבית היא הנוחות. זה לא רק על האוכל שמכינים עבורכם, אלא גם על הניקיון לאחר מכן. כל שעליכם לעשות הוא להופיע, לאכול אוכל טעים ולעזוב. השף הפרטי והצוות שלו ידאגו לכל השאר. אתם והאורחים שלכם יכולים גם לאכול מתי שתרצו.

טעם

אחרי הכל, הגורם החשוב ביותר בכל ארוחת צהריים או ערב הוא טעם האוכל. כל שעליכם לעשות הוא להסתכל בתפריט ולהחליט איזה סוג אוכל אתם רוצים, והשפים יכינו אותו, בדיוק כמו שאתם רוצים. האפשרות להתאמה אישית של האוכל בהתאם לציפיות שלכם היא משהו שמסעדות לא יעשו. הסיבה לכך היא, שהמסעדות משתמשות בספקים לבחירת המרכיבים, ולא בשף. זכרו, במסעדה אתם רק אחד מבין האורחים הרבים שאוכלים שם. הם פשוט לא יכולים לתת לכם שירות מותאם אישית כמו ששף פרטי יכול.

זמן להרגע

כולם יודעים שללכת למסעדה לאכול, אפילו רק אם מדובר בשני אנשים, יכולה להיות משימה מייגעת. אם יש יותר אנשים, הטרחה רק גוברת. אם אתם לוקחים על עצמכם את המשימה לבשל את הארוחות בעצמכם, זה יכול להיות מורט עצבים. כשאתם משתמשים בשף הפרטי שלכם לארוחת ערב, אתם יכולים להיפרד מכל הטרדות האלה. כל שעליכם לעשות הוא לספר להם מה אתם רוצים וכמה אנשים ישתתפו. כל זה אומר שתוכלו פשוט לשבת, להירגע וליהנות מהערב שלכם.

ללא ניקיון

החלק הגרוע ביותר בכל ארוחת ערב או מסיבה הוא הניקיון לאחר מכן. זה לא יהיה המקרה כאשר אתם שוכרים את השף הפרטי שלכם לארוחת ערב. כל הניקיון יבוצע על ידי השף. השילוב בין אוכל שמכינים עבורכם לבין הניקיון שמגיע אחרי ארוחת הערב מביא זמן רב יותר בשבילכם ליהנות. מכל אלה, ברור כי שימוש בשף פרטי כדי להכין את ארוחת הערב שלכם הוא מצב של win-win עבורכם.

 

תוכלו לבדוק מה המחיר של שף פרטי עד הבית.