3 צעדים לטיפול בריהוט העץ החדש שלכם

כעת, לאחר שרכשתם רהיטי עץ חדשים ויפים לביתכם, תרצו לשמור על הרכישה שלכם טוב לאורך שנים. ריהוט מותג איכותי נבנה כדי להחזיק מעמד, אך עליכם לעשות את החלק שלכם כדי לשמור על יופיו של העץ. הקפידו לעקוב אחר הוראות היצרן עבור רהיט העץ הספציפי שלכם.

 

הנה מספר צעדים כלליים לטיפול ברהיטי העץ שלכם:

מקמו את הרהיטים שלכם בצורה נכונה

כאשר אתם חושבים היכן למקם את רהיטי העץ החדשים שלכם, דאגו להרחיקם ממקורות של חימום וקירור. רוב האנשים יודעים שעץ לא מסתדר טוב ליד אח או אור שמש ישיר (או לפעמים גם עקיף). אתם לא רוצים שהעץ יתייבש או שהגימור ייהרס. יש לזכור שמקורות לחות כמו מכשיר אדים יכולים גם הם להשפיע על העץ.

הגנו על שולחן הקוקטייל שלכם

שולחנות קוקטייל, המכונים לפעמים שולחנות קפה, הם מצרך עזר לסלון שבו הם נמצאים תחת שימוש רב. חפצים חמים או קרים יכולים ליצור תגובה במשטח שולחן העץ ולגרום לשינוי צבע כמו טבעת לבנה. זכרו להשתמש בתחתיות למשקאות וגם עבור צלחות וכלי הגשה אחרים שאתם נוהגים לשים על השולחן.

ניתן גם להגן על כסאות בר.

שמרו על ריהוט העץ שלכם נקי

אם אתם רוצים שריהוט העץ שלכם יחזיק מעמד, נקו אותו על בסיס קבוע. מטלית יבשה ורכה או נוצות הן אידיאליות להסרת אבק. ייתכן שתרצו להרטיב את המטלית שלכם כדי למנוע פיזור אבק לאוויר. לניקוי יסודי יותר, נגבו את רהיטי העץ במטלית לחה מעט. בד כותנה הוא הבחירה הטובה ביותר שכן הסיבים בבד סינתטי עלולים לגרום לשריטות על פני השטח. יצרנים רבים ממליצים להימנע ממוצרי ניקוי מבוססי שעווה וממוצרים עם סיליקון לריהוט עץ בעל ברק נמוך. חומרים אלה עלולים לפגוע בגימור.

הסירו חלקים לפני הניקוי

לכו על בטוח והסירו חלקי ריהוט לפני שאתם מנקים אותם. השתמשו במנקה ממתכת או פליז וחברו מחדש את החלקים רק כשהם יבשים לחלוטין. ישנם הרבה מוצרים לניקוי רהיטים, לכן הקפידו לעקוב אחר הוראות היצרן לפני שתשתמשו במוצר ניקוי כלשהו על רהיטי העץ שלכם.

 

אנחנו פתוחים לעסקים! למידע על המבצעים שלנו בקרו באתר.